مختصری درباره شرکت سنگ الوان نما

سنگبری الوان نما
شرکت سنگ الوان نما (سنگبری الوان نما) را می توان به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید سنگ در ایران و اولین سنگبری اصفهان معرفی نمود. این شرکت با بیش از چهل سال سابقه در حوزه تولید، فروش و صادرات سنگ در انواع مختلف نظیر چینی ازنا، مرمریت بسطام، سنگ پرزیدنت و متراژ های متفاوت توسط فردی به نام ابوالقاسم سرتیپی تاسیس و احداث شد. این شخص که امروزه به عنوان یکی از چهره های ماندگار در صنعت سنگ و برترین صادر کننده استانی شناخته می‌شود در اواخر دهه چهل یا اوایل دهه پنجاه هجری شمسی هنگامی که در شرکت راه و ساختمان بزرگی مشغول به کار بوده و پروژه خانه های پیش ساخته توسط شرکتی آمریکایی به آن شرکت واگذار شده بود، به دلیل نیاز به سنگ و همچنین معدود بودن تعداد سنگبری های کل کشور، کمبود تولید کننده سنگ ساختمانی را احساس نمود از این رو به کمک همسر و خواهر خویش شرکت سنگ الوان نما را تاسیس کردند.
سنگبری الوان نما
سنگبری الوان نما | سنگ الوان نما
این شرکت با تلاش فراوان توانست در مدت زمان کوتاهی ، جایگاه خوبی در میان تولید کنندگان سنگ و همچنین صادر کنندگان این نوع از مصالح ساختمانی پیدا کند. در حقیقت مدیریت و پرسنل این شرکت با عبور از موانعی که بر سر راهشان بود و همچنین به کار گیری ابزار آلات به روز توانستند در طول ده سال به 23 کشور سنگ های ساختمانی صادراتی ارسال کنند (تعداد کشورهای متقاضی سنگ در این سال ها افزایش خوبی داشته است) به طوری که در برخی از پروژه های ساخت و ساز بزرگ جهان همچون ساختمان سازمان ملل متحد در آمریکا (سنگ های سبز سازمان ملل)، کاخ ریاست جمهوری کشور روسیه و موزه لووردر پاریس می توان رد پای سنگ های شرکت الوان نما را مشاهده کرد.
سنگ سبز سازمان ملل
سنگ سبز سازمان ملل
این شرکت سنگ دارای دو خط تولید جداگانه برای فرآوری سنگ ساختمانی در ابعاد تایل و اسلب که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است، می باشد. گفته شده که در شرکت سنگ الوان نما از دستگاه ها و ماشین آلات و همچنین مواد ایتالیایی استفاده می شود (در این شرکت برای به دست آوردن سنگ با کیفیت و مرغوب بهترین اپوکسی ایتالیا با برند تناکس استفاده می شود ). هم اکنون شرکت سنگ الوان نما توسط آقای محمد ابراهیمی و آقای عابدی مدیریت می شود و به نام مجموعه سنگ ارباب و با به کارگیری نیروهای مجرب در حوزه سنگ، سنگ های طبیعی مختلفی همانند سنگ چینی ازنا، سنگ مرمریت بسطام، سنگ ونگه روستیک، سنگ سایمون، سنگ چینی الیگودرز، مرمریت گوهره خرم آباد و سنگ مرمر را در ابعاد تایل و اسلب تولید و در بازارهای داخلی و خارجی برای فروش عرضه می کند. شرکت سنگ الوان نما (مجموعه سنگ ارباب) علاوه بر فروش سنگ حضوری در نمایشگاه، به صورت اینترنتی نیز سنگ های ساختمانی تولید و فرآوری شده توسط خود شرکت را به فروش می رساند.

منبع: مجموعه سنگ ارباب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *