سنگ ونگه روستیک الهام بخش طبیعت

مدت زمان ویدئو: 36 ثانیه

توضیحات: وقتایی هست که هیچ‌چیز غیر از طبیعت نمی‌تونه بهمون آرامش بده و تا اون رو حس نکنیم و با دست‌های خودمون کوه‌ها رو لمس نکنیم، به چیزی که می‌خوایم، نمی‌رسیم؛ من فکر می‌کنم که این سنگ در ایجاد حس «آرامش» تفاوت معناداری با بقیه سنگ‌ها داره! سنگ ونگه روستیک الهام بخش طبیعت ...

مشاهده این ویدیو در اینستاگرام

مشاهده این ویدیو در یوتیوب

مشاهده این ویدیو در آپارات

توضیحات تکمیلی:

ونگه روستیک سنگی زیبا، خاص و منحصر به فرد است که با استفاده از آن می توان زیبایی و آرامشی که در طبیعت است را به بنا بخشید.

سنگ ونگه روستیک نوعی سنگ ورقه ای یا اسلیت به رنگ قهوه ای می باشد که طی فرآوری خاصی که بر روی سطح آن انجام می گیرد شبیه به سنگ مالون، سطح سنگ به صورت طبیعی در می آید. در واقع در این نوع سنگ شما اثری از سطح صیقلی و براق را مشاهده نخواهید کرد، بلکه با سنگی به ضخامت دو تا سه سانتی متر در ابعاد اسلب یا تایل رو به رو خواهید شد که از سطحی کاملا طبیعی با تمام برجستگی های منحصر به فرد سنگ برخوردار است.

ویژگی بارز سنگ ونگه روستیک علاوه بر سطح کاملا طبیعی، رنگ قهوه ای آن است. شاید کمی تعجب آور باشد اما رنگ قهوه ای این سنگ نیز طبیعی است و در دل کوه به همین رنگ یافت می شود و تنها در زمان فرآوری برای اینکه رنگ اصلی سنگ به خوبی نشان داده شود رزین شفاف، بی رنگ و با کیفیتی بر روی آن ریخته می شود.

این سنگ همانند دیگر سنگ های ورقه ای علاوه بر اینکه زیبایی خارق العاده به محیط می بخشد و آرامش طبیعت را به ارمغان می آورد از کیفیت خوب و مقاومت وصف ناشدنی در برابر تغییرات جوی برخوردار است و می توان به عنوان کفپوش و سنگ نما از آن استفاده کرد.

دلیل نامگذاری

دلیل نامگذاری این سنگ به نام «ونگه روستیک» شباهت سطح این سنگ با درختی به نام ونگه در آفریقا می باشد و کلمه روستیک هم به سبکی از کار که در آن سادگی و طبیعی بودن اهمیت دارد و حرف اول را می زند گفته می شود و در اصل نبود پرداخت بر روی سطح سنگ ونگه روستیک اشاره دارد.

منبع: سایت سنگ ارباب