ویدیو فرآوری سنگ های سفید چینی | مجموعه سنگ ارباب

مدت زمان ویدئو: 59 ثانیه

توضیحات: فرآوری سنگ های سفید چینی با کیفیت صادراتی تخصص ماست مشاهده این ویدیو در اینستاگرام مشاهده این ویدیو در یوتیوب مشاهده این ویدیو در آپارات

توضیحات تکمیلی:

سنگ چینی یا کریستال یکی از سنگ های ساختمانی محبوب موجود در بازار سنگ است که هم خانواده با سنگ مرمریت می باشد و با این سنگ در مقدار دگردیسی و نمایان بودن دانه های بلوری تشکیل دهنده تفاوت دارد. از این سنگ معادن بسیاری در کل کشور وجود دارد که هزاران تن سنگ از آن ها استخراج و برای فرآوری به کارخانه ها و سنگبری ها انتقال داده می شوند. مجموعه سنگ ارباب به طور تخصصی در زمینه فرآوری و تولید اسلب سنگ های چینی مرغوب و با کیفیت (مناسب برای صادرات) همچون سنگ چینی ازنا و الیگودرز فعالیت دارد. در این بخش شما را با مراحل فرآوری و تولید اسلب سنگ سفید چینی در مجموعه سنگ ارباب آشنا می سازیم. (آنچه در ویدیو فرآوری سنگ های سفید چینی مشاهده می کنید.)

مراحل فرآوری سنگ سفید چینی

  • مجموعه سنگ ارباب در ابتدا کوپ ها و بلوک های سنگ سفید چینی را که از سینه کار معادن استخراج شده به کارخانه انتقال می دهد.
  • پس از آن کوپ های مرغوب در دستگاه اره قرار داده می شود تا در ابعاد مختلف (عمدتا سنگ های اسلب در ابعاد دو و سه سانتی متری برش داده می شوند) برش داده شود.
  • بعد از برش و تهیه تعدادی سنگ سفید چینی با ضخامت مشخص ناهمواری های اطراف آن نیز به وسیله اره صاف و یکدست می شود.
  • در مرحله بعد سنگ های سفید چینی که در ابعاد اسلب برش داده شده اند برای رزین کاری توسط کادر مجرب با اپوکسی با کیفیت، به بخش دیگری از خط تولید اسلب سنگ چینی فرستاده می شوند.
  • بعد از رزین کاری نوبت به ساب سنگ با استفاده از دستگاه های مخصوص این کار می رسد، برای این کار اسلب ها به بخش دیگری از خط تولید ارسال می شوند تا به خوبی صیقل داده شوند.
  • در انتها اسلب سنگ سفید چینی با سطحی یکدست، براق و صیقلی شده شسته می شود و برای عرضه در بازار داخلی و خارجی آماده می گردد.

منبع: سایت سنگ ارباب